Wajgl

15. května 2007 v 10:15 | Thom106 |  Muzika

V zimě roku 2004 po půl roční kariéře hry na klasickou kytaru dostal jA(FA)kub nápad a to si koupit elektrickou kytaru.Po 5 měsících hraní se rozhodl založit si kapelu.Dlouho se sháněl bubeník,dlouho se sháněl zpěvák až našel za bubeníka Maxe a jako zpěv Milana.Basu hrál mladší bratr-Dudlen a doprovodnou kytaru hrál starší bratr-Petr. Dne 22. května 2005 se uskutecnila první schuze.A zjistilo se,že je závažný problém a to bicí-nebyly.Po pár týdnech se koupila bicí souprava Basix a činely nám věnoval Honzis ex-člen kapely Reckless. O letních prázdninách 2005 se uskutečnila 1. zkouška,zjistilo se to, co hned bylo jasné a to,že nikdo neumí na svůj nástroj ani __(hovno)! Shodou náhod u nás začala zkoušet kapela Reckless a Falešný obvinění a ti nás začali učit.V tu chvili s námi přestal hrát Max a hledala se náhrada,Milan také odešel-oba měli málo času.
A tak vyvstal nový a závažný problém,kde sehnat zpěv a bicmena. Naštěstí tu byl Vojta-Pařmen a Tomáš nebo-li Kohout,Ďuďu(Štencl).
Pařmen jako něžný klavírista se z jemných prstokladů musil přeučit k tvrdým úderům údu do bubnu.A Ďuďu ze svého blití vykouzlil alespoň půl oktávy.Takže nová hostorie kapely se začala psát 1.října roku 2005!Začalo se zkoušet a zkoušet,díky veliké snaze všech členů (denně dvou hodinová zkouška) se akordy začaly podobat akordům.Začaly vznikat první písně-Antinazi,Tragédie, Odkaz budoucnosti atd. A po 5 měsících novodobé historie přišel tak očekávaný okamžik-koncert.Dne 18.2.2006 se uskutečnil 1. oficiální koncert kapely ve Sklípku. A tak čas plyne dál……

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama